Hanımınızın Sevgisini Kazanmak İçin Pratik Bilgiler

0

Gün boyu ne kadar zorlu çalışırsanız çalışın, eve girdiğinizde eşinizden kırgın bir bakış gelmesinden ürküyor musunuz? Şikayet üstüne şükayet duymaktan yoruldunuz mu? O mutlu günler nerede? Gülümsemesini mi özlediniz? Onu geri getirmek için yapabileceğiniz bir şeyler var mı? Başlamadan önce, kadınlar hakkındaki bir gerçeği hatırlamamız gerekiyır; “Bir kadının duygusal güvenliğe olan ihtiyacı, parasal güvenliğe olan ihtiyacından çok daha fazladır. Durum böyleyken, ofiste harıl harıl çalışmak büyük bir şey ama onun sizi sevmesini istiyorsanız onunla olan duygusal ilişkinize de vakit ayırmanız gerek.”

 

İşte eşinizle yeniden bağ kurmak ve duygusal bir mutluluğu yeniden başlatmak için oldukça basit olan 5 adım:

  • “Seni Seviyorum”u daha sık söyleyin
  • Küçük değişikliklerin farkına varın ve hoş bir şeyler söyleyin

Eşinizin çok görevliliğe yetenekli olduğunu anlayın. Bu ne anlama geliyor? El çabukluğuyla aynı zamanda yemek pişirip, temizlik yapıp çocuklarla da ilgilenebilir. eğer eviniz bir iş yeri olsaydı, problem çıkmadan işleri yürütmek için en az 10 adam gerekirdi. Bu yüzden bir daha evdeki her şey mükemmel olmasa da, onu güzel sözler söyleyerek rahatlatın.

Ne söylenebilir?

“Harika bir annesin!”

“Yemek çok lezzetli olmuş.”

“Ben işteyken ilgilendiğin her şey için teşekkür ederim.”

Onda yeni bir şey veya tarzında bir değişiklik fark ettiyseniz ama tam olarak ne olduğunu bulamıyorsanız sadece şunun farkında olun, eşiniz takılar takarak, makyaj yaparak kendisini sizin için güzelleştirmek istiyor. Bunların hepsi sizin için! Onun için ona beklediği iltifatları edin.

Ne yapılmaz?

Asla eşiniz yanınızdayken başka bir kadına bakmayın (tabi, o yokken de)

Başka bir eşle evlenmek hakkında espri yapmayın, bu onun özgüvenini, dolayısıyla size olan sevgisini zedeler.

  • Basit nazik hareketlerle puan kazanın

Yüzleşin, evin atmosferi mutlu olmadığında bu sizin puan kazanmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu puan faktörü sadece eşinizle olan ilişkinizin nasıl gittiğini açıklar. eğer mutluluk varsa, iki taraf içinde eşittir. Anlaşmazlık olduğunda, o zaman biraz daha puan kazanmak için uğraşmanız gerekir.

  • Problemlerini dinleyin, çözmeyin

Eşiniz konuştuğunda sadece dinlenmek ister. sadece ilginizi, yaslanacak bir omuzu! Öğüt vermenizi istemez eğer özellikle bunu sormuyorsa. Lütfen onu eleştirmeyin, bu onu incitmekten başka bir şey yapmaz Onun ihtiyaçlarıyla ilgilendiğinizi ve onu anladığınızı duymak istiyor.

Erkeklerin Konuşması: Sorunları tartışmak ve çözüm önermek veya almak

Kadınların Konuşması:Duygularının fark edildiğini ve anlaşıldığını bilmek

  • Cinsellik dışı fiziksel yakınlığı artırın

Son olarak, eşiniz ilişkinizde kendisini güvende hissetmek için duygusal yakınlığa ihtiyaç duyar.

Bu yakınlık,

Sarılmak ve kucaklamak,

Okşamak,

Öpmek ve işveli bakışmak gibi eylemlerle sağlanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *