2019 Kurban Bayramı Mesajları

0

2019 Resimli ve Yazılı Kurban Bayramı Mesajları

2019 Kurban bayramı mesajlarında diğer zamanlarda attığınız mesajlardan daha farklı ve daha özel mesajlar atarak böylesine önemli olan dini bayramınızı daha da renklendirmeye ne dersiniz? Zira bayram paylaşmaktır bu sebeple bu özel günü basit ve klasik mesajlardan uzak, daha samimi daha özel mesajlarla kutlamak sizlerin bu özel güne verdiğiniz anlama daha bir derinlik katacaktır.

Bu sene Kurban Bayramı 11 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak ve 14 Ağustos 2018 tarihinde sona erecektir. 4 gün süren Kurban Bayramı’nda gücü yetenler kubanlarını kesecek ve bunları hisselere ayırarak ihtiyaç sahiplerine, akrabalarına, komşularına pay ederek paylaşmanın ve bayramın tadını daha da çıkaracaktır. Ancak ne var ki işlerdeki yoğunluk sebebi ile akraba ziyaretleri herkes tarafından yapılamayacak bir kısmımız bayram tatilini ailecek geçirilecek bir tatil olarak görüp tatile çıkacaktır. Bu durumda da bayram mesajlarına fazlasıyla ihtiyaç duyulacaktır. Birde evimizde olup akraba ziyaretlerine çıkabilsek bile Kurban Bayramı’nda özellikle yakınımızda olmayan tanıdıklarımıza SMS yada sosyal medya aracılığıyla gönderilen her mesaj onları kendilerini özel hissetmelerine neden olacaktır.

2019 Kurban Bayramı Mesajları

Biz bu sebeple yazımızda sizler için herkesten farklı olan, özenilmiş bayram mesajları ile sevdiklerinizin kalbini çalabileceğiniz ve aranızdaki muhabbeti daha da arttırabileceğiniz özel mesajlar derledik. Umarız bu mesajlar ile hem siz hem de sevdikleriniz mutlu olursunuz.

2019 Kurban Bayramı Yazılı Mesajları

Bir kısmımız sosyal medyayı ya da interneti çok fazla kullanmak istemeyiz bu sebeple de bu tarz kutlamaları mesaj yolu ile yapmak isteriz. Bu sebeple bizlerde sizlere ilk olarak SMS ile gönderebileceğiniz yazılı mesajlar hazırladık:

 • Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıçları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum…
 • Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara.Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 • Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına..
 • Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurbɑn Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.
 • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.Bayramınız Kutlu olsun…
 • Kalpler sevgiyi paylaşmak , insanlar da yalnızlığı paylaşmak için vardır. Bu bayramı tüm sevdikleriniz ile bir arada mutluluk içinde , ağız tadıyla geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.
 • Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!
 •  Bu Kurban Bayramında birlikte aynı sofrada yer almasak da bir sonraki bayramda yanınızda olacağız mutlaka.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
 • Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!
 • Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
 • Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

2019 Resimli Kurban Bayramı Mesajları:

2019 Kurban Bayramı Mesajları
2019 Kurban Bayramı Mesajları
2019 Kurban Bayramı Mesajları
2019 Kurban Bayramı Mesajları
2019 Kurban Bayramı Mesajları
2019 Kurban Bayramı Mesajları
2019 Kurban Bayramı Mesajları

2019 Kurban Bayramı Mesajları

2019 Kurban Bayramı Mesajları

2019 Kurban Bayramı Mesajları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *